Čerstvě vylisovaný makový olej 180ml

Kód: 92
Neohodnoceno
Značka: Celozrnka
223 Kč
Skladem

Proč si koupit náš makový olej?

Makový olej je ručně lisovaný za studena z čerstvých zrn. Díky tomuto preciznímu postupu docílíme toho, že olej obsahuje maximální množství zdravých látek, jako jsou například zdravé tuky, vápník, hořčík, draslík, fosfor a železo. Makový olej se používá také jako pomoc při osteoporóze. Makový olej zmírňuje svalové křeče (100g. máku pokryje denní dávku hořčíku skoro na 90%). Makový olej také oceníte při nadměrně vysušené, zarudlé a olupující se pokožce. Doporučuje se použít i při kožních problémech, například ekzému, u problémů s lupy a také na oslabené vlasy se sklonem k vysoušení. Makový olej je vhodným doplňkem stravy v období zvýšené fyzické a psychické vyčerpanosti.

Makový olej je vhodný pro studenou kuchyni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Makový olej je vhodný

  •   pleť či vlasy
  •   zmírňuje svalové křeče
  •   při kožních problémech
  •   kardiovaskulární aparát
  •   osteoporóze
  •   zklidňuje bolest hlavy 
Makový olej Je bohatý na zdravé tuky, vápník, hořčík, draslík, fosfor a železo. Z vitamínů skupiny B jsou zastoupeny hlavně vitamíny B1 a B12. Nechybí v něm ani vitamín E.
Pomůže i při anémii. Anémie se projevuje slabostí, únavou, dušností, závratěmi, bolestmi hlavy, bledostí či bušením srdce. Nejčastěji je spojena s nízkou úrovní železa v krvi.
Je bohatou zásobárnou železa.
Je vhodným doplňkem jídelníčku v období zvýšené fyzické námahy a psychické vyčerpanosti.
 
K makovému oleji dostanete jako dárek i makovou mouku. Mouka totiž vzniká jako "odpad" po lisování. A my tuto mouku nevyhazujeme, ale pomeleme a zabalíme ji do pytlíku a dáme Vám ji jako dárek pro radost
 
Země původu: Česká republika
 

Skladování: v chladu a temnu

Objem 180ml

Doplňkové parametry

Kategorie: ČERSTVĚ LISOVANÉ OLEJE ZA STUDENA
Hmotnost: 0.4 kg